NÁMĚSTÍ JANA PALACHA 2, PRAHA 1

Diskuse

Multikulturní centrum Praha, 06. 05. 2008 (18:11),

překlad a tlumočení

Dobrý den,
v rámci projektu Multikulturního centra Praha Kultury od vedle, který je jedním z vlajkových projektů Evropské unie ku příležitosti letošního Roku mezikulturního dialogu, proběhne v Praze ve dnech 28.-31. 5. a 10.-14. 6. 2008 natáčení dokumentárního filmu, který je jedním z hlavních výstupů tohoto projektu. Dokumentární film bude zaměřen na problematiku současného města a městských komunit, to vše bude zachyceno očima dětí ze dvou pražských základních škol, které se účastní našich fotografických workshopů.

Natáčení proběhne pod taktovkou polských dokumentaristů, a to ve dvou fázích. V první fázi (28.-31.5.) se bude filmový štáb seznamovat s prostředím, s dětmi, které budou protagonisty filmu, budou hledat společnou řeč a snažit se navázat přátelský vztah, který bude předpokladem k plynulému průběhu natáčení. Ve druhé fázi (10.-14.6.) se uskuteční natáčení samotné.

Pro tento projekt hledáme polsky hovořící(ho) dobrovolníka/dobrovolnici, kteří by mohli v uvedených datech filmařům překládat, tlumočit, a pomoci tak navázat vztah s dětmi a poznat prostředí Prahy.

Vzhledem k tomu, že jsme nezisková organizace, nemužeme nabídnout finanční ohodnocení, ale nabízíme krátkodobou intenzivní zkušenost s filmovým natáčením, seznámení se se zajímavými lidmi, zajímavým prostředím a se zajímavým projektem, který svým záběrem i tématem překračuje hranice a bariéry v rámci Evropy.

S dalšími dotazy se prosím neváhejte obrátit na mne na adrese multikulturnicentrum@centrum.cz nebo na telefonu
296 325 347.

Bardzo dziekuje i zycze Panstvu milego dnia,
Šárka Maroušková
Multikulturní centrum PrahaV této složce nemáte oprávnění reagovat na příspěvky.

Polský institut
Studentská rada
Stránky jsou provozovány
za finanční podpory Studentské rady
Studentského fondu FF UK
a Polského institutu.

Stránky vznikly za finanční podpory
Semináře středoevropských studií
ÚSVS FF UK. Všechna práva vyhrazena.
Programátor: © Marekzprahy 2006
Grafik: © Faxim 2006
Celkem 1131633 návštěv, dnes zatím 303 (4 online).